Czy ktoś z Was ma/testował/używa własnoręcznie zrobionego Softboxa ? (temat również zaczerpnięty z link-niętego forum - stąd cudzysłów)
Koszt materiałów skromny, a efekty... ja jestem pod wrażeniem! Szczególnie w rozpatrując w relacji cena/rezultat.
Zachęcam do lektury, a może i do zastosowania. Jak tylko czas pozwoli zamierzam sam coś takiego zmajstrować.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami