Czy ktoś z Was ma/testował/używa własnoręcznie zrobionego Softboxa ? (temat również zaczerpnięty z link-niętego forum - stąd cudzysłów)

Koszt materiałów skromny, a efekty... ja jestem pod wrażeniem! Szczególnie w rozpatrując w relacji cena/rezultat.

Zachęcam do lektury, a może i do zastosowania. Jak tylko czas pozwoli zamierzam sam coś takiego zmajstrować.