Najlepszy "ubaw" miałem, gdy po wyjęciu i wyczyszczeniu matówki w moim F601M,
(ostrość ręcznie ustawiana) pojechałem do Zakopca i w górach zrobiłem dwie rolki filmu + slajdy zdajesię
Jak nieopisana była moja radość kiedy odebrałem zdjęcia - bezcenne - polecam każdemu (wrogowi oczywiście)
Założyłem matówkę odwrotnie i WSZYSTKIE fotki były nieostre, ale cóż to jest przy innych niedociągnięciach ludzkości...![]()
ps: dalej mnie korci i w D80 też już wyciągałem matówkę![]()
jadna dobra rada dmuchajcie i owiewajcie ale nie dotykajcie matówki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami