Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79
  1. #71

    Domyślnie

    po ponownym przeczytaniu zrozumiałem to było przedstawienie trzech nowych produktów Nikona.

  2. #72

    Domyślnie

    DXO - czy ja dobrze rozumiem ze uzytkownik bedzie mial wplyw na pewne parametry szkla, oczywiscie w rozumieniu softu, dla czesci badz calego kadru? Hmmm... Kontrowersyjne to mi sie wydaje. Oczywiscie w pewnych przypadkach moze okazac sie bardzo potrzebne, np. do korekcji stalej rogow kadru dla szkla z delikatnie mowiac kiepskimi parametrami w tym zakresie. Wciaz sie zastanawiam jak daleko pojdzie ingerencja w obraz za pomoca samego aparatu. Boje sie ze za daleko niestety. No dobrze, ja sie nie znam i stary juz jestem...

  3. #73
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Aparat ma rozpoznawac rodzaj podpietego szkla, dzieki temu bedzie mozliwosc korekcja wad...hmm...jestli ktos nie chce to z pewnoscia to wylaczy, acz pomysl jest IMHO dobry. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu

    "individual treatment of bright groups of pixels to avoid or delay overexposure and improve dynamic response" ta funkcja wydaje mi sie jednak bardziej ciekawa.

  4. #74

    Domyślnie

    "individual treatment of bright groups of pixels to avoid or delay overexposure and improve dynamic response"

    Czy to nie uznany kiedyś za plotkę Custom Matrix ?

  5. #75
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez antonjo
    "individual treatment of bright groups of pixels to avoid or delay overexposure and improve dynamic response"

    Czy to nie uznany kiedyś za plotkę Custom Matrix ?
    Jest to mozliwe.

  6. #76
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    otwock k/warszawy
    Posty
    132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Tak bez wykladow to ciezko
    dzieki
    N.I.K.O.N.: Networked Intelligent Killing and Observation Neohuman
    |D70| |Nikkor 50mm| |Nikkor 35-80mm| |Sigma 28-300mm| |SanDisk 512MB|

  7. #77
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    http://www.aspermont.com/nikond2x.pdf

    Ciekawa opcja dla fotografow sportowych moze byc funkcja crop 2.0 ktora tez pozwala optymistycznie spojrzec w przyszlosc. Jesli rynek wymusi aparat pelnoklatkowy, matryca moze cropowac 1.5 po podpieciu obiektywu DX

  8. #78

    Domyślnie

    i jeszcze info o F6

    F6 : replaces F5 and F100. As big as F100. Unlike the F5, it is not monobloc (do you say "monobloc" in english ?) External battery pack available.
    Without it, it needs lithium batteries (!?!) and reaches 5fps. With the MB-something, it uses either 8 AA standard batteries or the same EN-EL4 as D2 series. It then reaches 8fps.
    Improved 3D metering system over the F5, i-TTL also available.
    D2-like AF, adapted to 24x36mm.
    100 % viewfinder. Not interchangeable.
    Construction quality is F5/D2 like. Much better than the plastic F100 (my friend said).
    Price in France : 2200 € - VAT included. => this is good news...

  9. #79

    Domyślnie

    czy to znaczy, że F5 pójdzie w dół?...hmmm...ciekawe jak ustawią cenę D70 wobec jego okrążenia nowymi D50 i D90...pewnie drgnie tylko ciutkę w dół, ale co na to kqńqrencja? przeca każdy, kto robi jakieś aparaty wypuszcza teraz nowe lusterka - tylko czy nikona to ruszy?
    hmmm...ot rozterki przyszłego kupca ciułającego grosz do grosza:))
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •