Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Plener ślubny

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    cześć,

    Tak patrze i patrze i muszę powiedzieć, że nie podoba mi się to co widzę
    Z całości jak dla mnie coś ciekawego jest w 4rce - fajny moment, kadr, GO, troszku bym to jeszcze powywoływał i byłbym happy, ale reszta, jakoś dla mnie nie zadziałało coś tutaj.

    1-dynki nie rozumiem zupełnie, centranly kadr o niczym, jakiś brzydki chodnik, poręcz itd, niebieska plama w nieostrościach tła - nic w tej focie fajnego nie ma
    2-jka - rozumiem, żę ma jakąś wartość emocjonalna dla PM ? bo jako kadr z pleneru to dziwny dość,
    3- szkoda ciemnego tła lasu, jakby ich obu "usadzić" i pociągnąć tylko po zoelonym było by imho dużo ciekawiej, a tak mamy ładne zielone, i szaroburociemne tło, no i nieco by sie doświetlić zdało lub wyciągnąć postacie

    7,6,7 - domniemywam że "artystyczne" więc się nie wypowiadam, bo jestem prosty facet i nie rozumiem sztuki

    8 - no tu mamy standard i jest zasadniczo znośny
    9- za krótka ogniskowa imho

    i 10 - jakby ich doświetlić to by było fajnie.

    Amen,

    To takie moje opinie, wiem że nie są zbytnio hurra-optymistyczne ale tak to widzę.

    pozdrawiam,
    Tomek
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  3. #3

    Domyślnie

    4 cieplutka
    7 nie mogę rozgryźć światło takie ? tworzy fajny tajemniczy klimat
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz Zobacz posta
    4 cieplutka
    7 nie mogę rozgryźć światło takie ? tworzy fajny tajemniczy klimat
    Za niedzwiedziem, 4 i 7
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  5. #5

    Domyślnie

    4. tylko.

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    na górce
    Posty
    365

    Domyślnie

    3, 4 i 10 mogłyby być fajne, ale jakaś dodatkowa obróbka by się zdała, skoro nie świeciłeś,
    7 ciekawa, 8 poprawna, ale sztampowa, reszta na nie,
    myslę, że powinieneś większą uwagę zwracać na detale, typu połamany chodnik na 1, brzydki kawałek muru na 4, która ma - mimo to - duży potencjał

    pozdro

  7. #7

    Domyślnie

    tylko 4 i ew. 10 jabys rozjasnił pare młoda, całość ocieplił i przycioł do prawej
    jeżeli chodzi o te artystyczne to raczej do pleneru średnio pasują no chyba, że cały robisz w takim klimacie a tu wygladaja jak nieudane

  8. #8

    Domyślnie

    to wersje troche surowe wiec chodnik naprawię.. :P 5 i 6 byly obrabiane reszta bez obrobki.. ,7ka to przypadkowe zdjecie z lampa..poruszone.. Lubie wrzucic.., i poczytac wasze sugestie zanim przejde do dalszej obrobki... mam wtedy szerokie spektrum gustów i wizji.. dzięki za opiniie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •