Close

Zobacz wyniki ankiety:

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 0 0%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    weekend na pewno, a z dnaimi pracowicznymi sie postaram, w razie jak (tfu tfu za lewe ramie) bedzie potrzebny zapasowy aparat to sluze chetnie (i tak ostatnio mi sie migawka pajeczyna zaczyna porastac )
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Milecki
    Niestety to niemozliwe Uzaleznieni jestesmy od czasu modelek i zwiazanej z tym zgody agencji...
    W takim wypadku niestety nie jestem w stanie pojawic sie w wyznaczonym terminie - mozna mnie skreslic z listy uczestnikow.
    regulamin

  3. #23

    Domyślnie

    Fun Boy. Wczesniejszy o tydzien termin odpada, chyba ze beda glosy ze pozniejszy o tydzien wchodzi w rachube. Teraz skupiony jestem na forum i technikaliach ale juz od srody chcialbym poswiecic tematowi znacznie wiecej czasu, szczegolnie ze poszukiwania sponsorow juz zaawansowalem.

  4. #24
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    z tydzien pozniej nie ma problemu. tydzien wczesniej nie da rady.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Milecki
    Fun Boy. Wczesniejszy o tydzien termin odpada, chyba ze beda glosy ze pozniejszy o tydzien wchodzi w rachube. Teraz skupiony jestem na forum i technikaliach ale juz od srody chcialbym poswiecic tematowi znacznie wiecej czasu, szczegolnie ze poszukiwania sponsorow juz zaawansowalem.
    Jesli daloby rade zrobic to tydzien pozniej - byloby bosko Natomiast, tak jak juz w pierwszym moim poscie dot. kalenarza, pisalem iz w tym terminie nie jestem w stanie sie pojawic, gdyz akurat wyjezdzam na chorwacje.

    Jesli zas uda sie przesunac termin, to deklaruje swoja chec zrobienia zdjecia... gdyz mam juz (mysle, ze ciekawy) pomysl... Moge Ci puscic PW dla weryfikacji, czy cos takiego bedzie pasowac do calosci.

    [ Dodano: Pon 18 Wrz, 2006 ]
    UPDATE - Aby wszystko bylo jasne - w dniach 28.09.2006 - 09.10.2006 jestem niedostepny. Wiec najprosciej (jesli reszcie termin podpasuje) bedzie chyba w okolicach kolejnego weekendu - zawsze to prosciej dostac 2 dni urlopu w pracy, niz 4
    regulamin

  6. #26

    Domyślnie

    Wiec nie ma co czekac, szybka ankieta i do dziela.

  7. #27

    Domyślnie

    Zagłosowałem na jeden z terminów, ale proszę swobodnie dysponować moją osobą w dowolnym terminie, zgodnie z potrzebami.

  8. #28

    Domyślnie

    Od kwietnia nie miałem wolnej soboty, pierwszą mam właśnie 7.10 nie pisałem nic bo nie wiem czy cos z mojego wyjazdu wyjdzie, ale cieszyłem się z daty 5-8 bo szansa istniała, a teraz wszystko przepadnie. Ech Piotrze tak się nie robi.
    Swoją drogą czy mogłbym poprosic o hasełko do zamknietej części odnosnie kalendarza. Nie będę krytykował, ani się wtrącał, ale chciałbym chociaż w ten sposób uczestniczyć.
    Pozdrawiam
    Zbyszek www.wideo-art.pl
    D7100 | D5200 | 80-200 | 17-55 | 18-105 | 85 1.8 | 35 1.8 | Sigma 15 2.8 |

  9. #29

    Domyślnie

    Ankieta zakonczona wiec wszystko stalo sie jasne. Jakby jednak sie cos zminilo, to prosze o kontakt. Przez tydzien (o ktorym wczesniej pisalem) akurat jestem zupelnie niedostepny, zatem na wszelkie maile odpowiem dopiero po powrocie.

    Sailor - jakby cos sie zmienilo - ogolne wymagania co do modelki masz w opisie mojego zdjecia. Powinna byc to dziewczyna, ktora latwo ucharakteryzowac na postac jaka opisalem, no i z ktora latwo sie wspolpracuje. Ruda dziewczyna lub z kreconymi wlosami w moim przypadku zupelnie odpada. No ale pewnie marne szanse, aby na jakiekolwiek zmiany, zatem zycze wszystkim tworcom projektu jak najlepszego efektu finalnego, co by canonierzy mieli nam czego zazdroscic
    regulamin

  10. #30

    Domyślnie

    Data ustalona.
    Miejmy nadzieję, że 54% z tych 17 osób pojawi się na sesjach

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •