Probowałem robic panorame skladana z kilku zdjec co srednio mi sie udalo. Nie zdziwilem sie , bo wczwsniej poczytalem , ze trzeba miec uchwyt. Czytalem kilka postow na forum i wiem ,ze mozna samemu takie cos wykonac ale nie mam kompletnie warunkow.
Przez przypadek znalazlem cos takiego:
http://allegro.pl/item624608073_cano...usm_macro.html
Czy mocujac cos takiego na statywie a nastepnie montujac w tym ringu obiektyw jest mozliwosc ustawienia osi przyslony prostopadle do nodal punktu?
Dzieki za ewentulana pomoc.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami