Szukaj
Nie po to jest cyfra, by pokazywać zdjęcia z aparatuTo tak jakby prezentować negatywy. Na jedynce udziabałeś nogi, do tego skakanka jakoś dziwnie się ułożyła i przez to za bardzo nie widać o co chodzi. Na dwójce z kadrem o wiele lepiej, a i ze skakanką widać, że wszystko ok
Niestety na dwójce nie poradziłeś sobie ze świeceniem - nogi przepalone, twarz w cieniu
Jeżeli możesz to wrzucaj następnym razem mniejsze fotki - nie będę tutaj marudził o regulaminie, ale najzwyczajniej w świecie źle się ogląda zdjęcie jeżeli nie mieści się w okienku i trzeba je sobie przewijać.
Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski
jedynka jest zachwycająca i chyba wiadomo o co chodzi bo ta skakanka układa się właśnie w skrzydełka aniołka![]()
http://fotojamajka.blogspot.com/
d90 + sigma 18-50 2.8 + nikkor 55-200VR
dziękuję za uwagi - powiem tylko czym się kierowałem robiąc te zdjęcia - wg mnie kluczem są tytuły - Aniołek i UFOxy![]()
1. fakt ze skakanka wygląda dziwnie i to chyba właśnie jest najlepsze - powstaly skrzydła - mógłbym ten obszar rozjaśnić, albo jakoś zmodyfikować, ale staram się nie ingerować w zdjęcie za dużo
- obcięte nogi - całe nie są tutaj istotne - Aniołki raczej latają- staram się nie ucinać w "przegubach" - resztę cięć dopuszczam
2. wg Capture - to zdjęcie nie jest przepalone - ale zgadzam się co do oświetlenia twarzy,
tyle że miałem do dyspozycji 1 lampę a chciałem uzyskać "świetlne koło" na ziemi
jeszcze raz dzięki i będę dopracowywał temat
Skontaktuj się z nami