Witam
Mam pewien kłopot ponieważ nie moge zgrać z mojego nikona zdjęć *D70S*.Aparat nie wykrywa że jest podłączony do kompa nie zamienia sie jak dam on na znaczek PC.Komp też nic , zeby było śmieszniej to normalnie bezproblemowo zgrywałem zdjęcia na komputer ten.W przeddzień awarii robiłem zdjęcia na weselu a potem je zgrywałem na kompa u brata i było oki, dograłem do karty jeszcze 10 zdjęć i po przyjeżdzie nie działa.Sprawdzałem na 4 innych komputerach.
prosze o pomoc
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami