pytanie z serii laik: mam d50 i nikona 70-300 g i nie moge zrobic foty prawdopodobnie przez to ze nie wiem jak ustawic wartosc przeslony, ale na auto tez sie nieda na panelu miga f i trzeba ustawic jej wartosc wydaje mi sie ze trzeba wlaczyc jakas funkcje(lub raczej wylaczyc) bo jak wiadomo 70-300g nie ma pierscienia przeslony