Witam,
Zgralem dzis sobie z aparatu zdjecia z wypadu weekendowego i okazalo sie, ze niektore sa jakby za jasne (mniej wiecej w polowie korygowalem, a wlasciwie zmiejszalem jasnosc - brightness). Wszystkie zdjecia robione byly jako jpg.
Czego sie wystrzegac, zeby jasnosc nie byla za duza? Moze zmienic jakies ustawienia (chociazby w optimize image - jak?)?
Dodam, ze nie jestem raczej zwolennikiem obrobki zdjec na kompie i wolalbym raczej, zeby tyle ile da rade robil to aparat.
Przy okazji szukania w menu czegos co moglbym zmienic sprawdzilem, ze mam wersje 1.00 firmwareu, czy byl wypuszczony jakis update?
Pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami