Witam,
Zgralem dzis sobie z aparatu zdjecia z wypadu weekendowego i okazalo sie, ze niektore sa jakby za jasne (mniej wiecej w polowie korygowalem, a wlasciwie zmiejszalem jasnosc - brightness). Wszystkie zdjecia robione byly jako jpg.

Czego sie wystrzegac, zeby jasnosc nie byla za duza? Moze zmienic jakies ustawienia (chociazby w optimize image - jak?)?

Dodam, ze nie jestem raczej zwolennikiem obrobki zdjec na kompie i wolalbym raczej, zeby tyle ile da rade robil to aparat.

Przy okazji szukania w menu czegos co moglbym zmienic sprawdzilem, ze mam wersje 1.00 firmwareu, czy byl wypuszczony jakis update?

Pozdrawiam