Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar calyptratus
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Monasterevin Co.Kildare/Dąbrowa Górnicza
    Posty
    49

    Domyślnie Gitarowa klasyka


  2. #2

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Askatebar
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Jelenia Góra/Kildare
    Posty
    51

    Domyślnie

    Mnie się podoba.
    D80 | S18-50 f2,8 EX DC HSM | S70-300 APO DG MACRO |

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar calyptratus
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Monasterevin Co.Kildare/Dąbrowa Górnicza
    Posty
    49

    Domyślnie

    Dzięki. To moje pierwsze foto na forum. Fotografią zajmuje się od niedawna i wciąż się uczę, tak więc wszelkie uwagi będą przeze mnie mile widziane.

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba pokłon w obiektywie by się przydał.
    Jacek

  6. #6

    Domyślnie

    prawdziwa klasyka to Stratocaster made in USA
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  7. #7

    Domyślnie

    może jakiś kadr inny jeszcze wstawisz

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  8. #8

    Domyślnie

    IMHO lepiej by wyglądało jakbyś przesłonę taką dobrał żeby napisa Fender był cały ostry

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar calyptratus
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Monasterevin Co.Kildare/Dąbrowa Górnicza
    Posty
    49

    Post

    Z całym szacunkiem ale stratocaster wymięka przy telecasterze. Strat jest po prostu przereklamowany. zdjęcie zostało zrobione aparatem kompaktowym. Popracuję trochę nad tym tematem i wrzucę jeszcze jakieś inne kadry.

  10. #10

    Domyślnie

    No kompakt nie kompakt ale przesłonę 5.6 albo 8 warto spróbować.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •