Szukaj
fajne , ale nie ten kadr
Mnie się podoba.
D80 | S18-50 f2,8 EX DC HSM | S70-300 APO DG MACRO |
Dzięki. To moje pierwsze foto na forum. Fotografią zajmuje się od niedawna i wciąż się uczę, tak więc wszelkie uwagi będą przeze mnie mile widziane.
Chyba pokłon w obiektywie by się przydał.
Jacek
prawdziwa klasyka to Stratocaster![]()
made in USA
![]()
D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900
może jakiś kadr inny jeszcze wstawisz
IMHO lepiej by wyglądało jakbyś przesłonę taką dobrał żeby napisa Fender był cały ostry![]()
Z całym szacunkiem ale stratocaster wymięka przy telecasterze. Strat jest po prostu przereklamowany. zdjęcie zostało zrobione aparatem kompaktowym. Popracuję trochę nad tym tematem i wrzucę jeszcze jakieś inne kadry.
No kompakt nie kompakt ale przesłonę 5.6 albo 8 warto spróbować.
Skontaktuj się z nami