Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Spokój

  1. #1

  2. #2
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    U mnie wzbudza niepokój, naprawdę. Jest fajnie kadrowo, osobiście dla mnie trochę za małe, w wyższej rozdzielczości na pewno robi większe wrażenie.
    Kadr już trochę oklepany, jednak pomimo tego i tak jest w nim cos co mnie pociaga . B/W też niczego sobie. Oby tak dalej!

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    troche za ciemno z prawej, ale jest juz bardzo dobrze

  5. #5

    Domyślnie

    Mi się podoba. Moim zdaniem trochę podobne jest do drugiego zdjęcia tu (które nomen omen też mi się podoba): http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=28265
    Rozwijasz się, jest coraz lepiej
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Qiubag Zobacz posta
    Rozwijasz się, jest coraz lepiej
    no kurde słodzicie mi jak nigdy Dzięki swoją drogą, fajnie przeczytać że prace się podobają

  7. #7

    Domyślnie

    rozwijasz się - kadr jest dobry, koncepcja dobra, BW dobre, więc pochwały same się sypią

  8. #8

    Domyślnie

    Dobre zdjęcie, to i komentarze takie .
    Czarny Rycerz zawsze zwycięża !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •