Szukaj
U mnie wzbudza niepokój, naprawdę. Jest fajnie kadrowo, osobiście dla mnie trochę za małe, w wyższej rozdzielczości na pewno robi większe wrażenie.
Kadr już trochę oklepany, jednak pomimo tego i tak jest w nim cos co mnie pociaga . B/W też niczego sobie. Oby tak dalej!
troche za ciemno z prawej, ale jest juz bardzo dobrze![]()
Mi się podoba. Moim zdaniem trochę podobne jest do drugiego zdjęcia tu (które nomen omen też mi się podoba): http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=28265
Rozwijasz się, jest coraz lepiej![]()
rozwijasz się - kadr jest dobry, koncepcja dobra, BW dobre, więc pochwały same się sypią![]()
Dobre zdjęcie, to i komentarze takie.
Czarny Rycerz zawsze zwycięża !
Skontaktuj się z nami