Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Ze spaceru - jeszcze jedna próba z obróbką

    Nie żebym nie miał czego obrabiać - całe zwały NEFów czekają, paląc się w blokach Niemniej jednak postanowiłem jeszcze pokombinować - po zróżnicowanych ocenach zdjęcia z córką (dziękuję komentującym), teraz pokombinowałem z ustrzeloną wczoraj małżonką. Uwaga - przepałów tutaj nie ma - jest wręcz w miarę nieduży kontrast




  2. #2

    Domyślnie

    IMO wyszło bardzo ciekawie, tak filmowo.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  3. #3

    Domyślnie

    No i jest spoko, serio downunder ma rację - filmowo

    ...co do przepałów... ja nie wiem co to za jakaś moda, że nie może ich być... mi osobiście nigdy nie przeszkadzały ani szumy ani przepały, zdecydowanie ważniejsze jest światło, plastyka i przede wszystkim pomysł... no ale ja jakiś dziwny jestem... może przez to, że się chowałem na analogu

    Pozdrawiam.

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    na górce
    Posty
    365

    Domyślnie

    takie, jak wyżej napisano ''filmowe'' , zdjęcia zawsze mi się podobały,

    a co do tych przepałów, to przejmowanie się nimi uważam za kompletne nieporozumienie w fotografii ślubnej, rodzinnej, reportażowej itp

  5. #5

    Domyślnie

    Krzywo

    Bardzo podoba mi się to zdjęcie, samo ujęcie(kadr) . Zastanwiam się czy cienie przy lewym oku były mocno rozjaśniane programowo?Może naturalniej byoby z wiekszym cieniem (?) Ciekawy jestem kolorów z tej 85ki..

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  6. #6

    Domyślnie

    Ładnie! Fajowo roztarte tło. Doświetlałeś?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #7

    Domyślnie

    Hello Boyz

    Dziękuję za komentarze. Zdjęcie zrobione może nie przypadkowo, ale napewno nie było pozowane - poprostu zawiało, a ja kręciłem przy aparacie i kilka pstryków zrobiłem. Słońce od lewej strony, w tyle roztarte zabudowania na Placu Zamkowym. Nawet nie zdążyłem lampy na aparacie odpalić, więc musiałem rzeźbić potem w PSie, bo twarz była za ciemna. Wersję kolorową mam, ale jakbym do niej nie podszedł, to mnie nie satysfakcjonowała - ani z dużym, ani z małym kontrastem, ani w crossie. Tak więc skupiłem się na zrobieniu BW poprzez najpierw odpowiednie (w miarę niskokontrastowe) wywołanie NEFa, a potem konwersję i poprawki w PSie.

    Dzięki jeszcze raz i pozdrowienia !

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba - poza, mina, twarz, kadr, obróbka, w to zdjęcie można wpatrywać się godzinami...

    Pzdr
    M
    http://www.flickr.com/photos/marcinko137/

  9. #9

    Domyślnie

    nie jestem do konca przekonany a propos obróbki, ale tylko tyle moge powiedziec
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Normalnie plakat filmowy - podoba się.
    Równi i równiejsi!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •