Dziś gdy robiłem zdjęcia moim nikonem d80 w wizjerze przy linii kadrowania zauważyłem małe niewyraźne kreseczki i kropeczki, co to jest? Próbowałem czyścić z zewnatrz wizjer oraz obiektyw, ale to nic nie dało. Czy trzeba oddać lusterko do serwisu?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami