Polecam przysłonę f/8...
Chyba, że chcesz mieć ładny bokeh to wtedy mniejszą.
W zasadzie, każdy obiektyw ma w specyfikacji jeden rodzaj osłony, jaka do niego pasi. Nie do każdego podejdzie tulipan - większość kitów kręci mordką.i jaki tulipan do obiektywu kitowego nikon d50?? prosze o pomoc
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami