Szukaj
jednak byłbym skłonny jednak ku lustrzance
jakie szkiełko na srubokret
??
Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 30-10-2010 o 20:48
za 800 zł to spokojnie wyrwiesz d50+af50/1.8 .uważam,że jest to idealny zastaw do nauki lustrzanki cyfrowej.wiem bo mam.pozdrawiam.
Dziekuje juz wiem ze napewno nie bede zalowal .mowisz ze 800 wystarczy
wiesz?własnie zerknąłem na allegro i lekko się zdziwiłem.raz,że ich nie ma za wielę a dwa to jakieś kosmiczne ceny taraz mają.musisz byc cierpliwy w poszukiwaniach.
Myślę, że najtańsza lustrzanka, dla kogoś kto się chce uczyć i rozwijać, lepsza będzie od najlepszego kompakta.
Szukaj D50. Trzymam kciuki!
Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia...Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8
Skontaktuj się z nami