Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 72

Wątek: Wybór

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patrykolczyk Zobacz posta
    a d50 nie bedzie dobry?
    Będzie dobry. Poszukaj sobie jeszcze starego szkiełka na śrubokręt i zaczynaj naukę..
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  2. #12

    Domyślnie

    jednak byłbym skłonny jednak ku lustrzance

    jakie szkiełko na srubokret
    ??
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 30-10-2010 o 20:48

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patrykolczyk Zobacz posta
    jakie szkiełko na srubokret
    ??
    A takie np. NIKKOR 35 - 80 mm. I wystarczy jeszcze pieniążków na dobrą książkę o fotografowaniu
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  4. #14

    Domyślnie

    za 800 zł to spokojnie wyrwiesz d50+af50/1.8 .uważam,że jest to idealny zastaw do nauki lustrzanki cyfrowej.wiem bo mam.pozdrawiam.

  5. #15

    Domyślnie

    Dziekuje juz wiem ze napewno nie bede zalowal .mowisz ze 800 wystarczy

  6. #16

    Domyślnie

    jak dobrze poszukasz to powinno

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    wiesz?własnie zerknąłem na allegro i lekko się zdziwiłem.raz,że ich nie ma za wielę a dwa to jakieś kosmiczne ceny taraz mają.musisz byc cierpliwy w poszukiwaniach.

  9. #19
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Myślę, że najtańsza lustrzanka, dla kogoś kto się chce uczyć i rozwijać, lepsza będzie od najlepszego kompakta.
    Szukaj D50. Trzymam kciuki!
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patrykolczyk Zobacz posta
    A moglbys jakies propozycje dac?
    Spóźniłeś się trochę swojego D50 oddałem w dobre ręce za 500 PLN.. miesiąc temu.
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •