Szukaj
Na 3 bardzo fajny moment i kolory. 1 ok. Jak dla mnie 2 za ciasna no i szkoda ciachniętego ogona.
| D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
Pozdrawiam Mateusz Cofta
Świetna ta trójeczka![]()
na jedynce trochę nieostre ale ładny kadr
3 rewelacyjne, dobra perspektywa, ładny kadr.
Nikon D200 + S17-70 2.8-4.5 + N50 1.8 + N70-300Vr
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."
rozumiem, że sigma 120-400, która strasznie mydli?
Naucz się czytać
1 i 3 bardzo dobre kadry.
2 trochę ciasno.
Najbardziej podoba się trójka.
Pozdrawiam
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
silne światło nieco psuje odbiór ale jest potencjał i możliwości, więc czekam na lepsze zdjęcia![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
heh, wczoraj siedziałem cały dzień i ani jednego nie udało mi się trafić, a jak trafiłem na świetny moment to nie trafiałem z ostrością. Poniżej jeszcze jedno może nie bdb ale jakoś bardzo mi się podoba. Grubasek kojarzy mi się na tym zdjęciu ze swoimi przodkami, dzięki za pozytywny odbiór, pozdrawiam!
oczywiście sigma 120-400, iso 400, f7,1, 1/500s podpięta do d50
Skontaktuj się z nami