Witam!!!
We wtorek prawdopodobnie kupie body D80. Bedzie to moja pierwsza cyfrowa lustrzanka. Wczesniej pstrykalem analogowym canonem. D80 bede wykorzystywal do zdjec sportowych i ze wzgledu na ograniczony fundusz musze wybrac jakis niedrogi telezoom do 1000zl na pierwszy rok zabawy (pozniej przejde na cos innego).
Narazie wybor padl na NIKKORa AF-S 55-200 f/4-5.6 G ED DX.
Pytanie moje jest takie czy AF w tym obiektywie da rade w sporcie? Czy ten caly silnik SWM cos wogle daje? A moze jest jakis inny obiektyw w granicach 1000zl z szybkim AF lepszy od tego co sobie upatrzylem? Ktos juz moze focil tym obiektywem i D80?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami