ja mam taką, tylko innej firmy. Działa całkiem przyzwoicie.
Używam tego do zgrywania zdjęć z D50 na fotobank, który ma tylko wejście CF.
Szukaj
ja mam taką, tylko innej firmy. Działa całkiem przyzwoicie.
Używam tego do zgrywania zdjęć z D50 na fotobank, który ma tylko wejście CF.
Ja tam nie wiem, przez półtora roku żadna SD mi nie padła, a od miesiąca już 2 CFki, więc szczerze to takie ustrojstwo by było idealne dla mnie![]()
No to czekamy na intensywne testy Nikonomaniaków![]()
sporo gratów
Skontaktuj się z nami