Posiadam aparat D50, domyślam się że do niego nie ma mozliwości zamontowania weżyka spustowego.. ale mam możliwość używania PILOTA :>
jak wygląda sprawa pilota ?
http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=16&id=382#opis
ten pilot będzie pasował do D50 ?
jest jedynym rozwiązaniem tej sprawy ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami