Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Pilot/weżyk...

  1. #1

    Domyślnie Pilot/weżyk...

    Posiadam aparat D50, domyślam się że do niego nie ma mozliwości zamontowania weżyka spustowego.. ale mam możliwość używania PILOTA :>

    jak wygląda sprawa pilota ?

    http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=16&id=382#opis

    ten pilot będzie pasował do D50 ?

    jest jedynym rozwiązaniem tej sprawy ?
    TOTALNY AMATOR with...
    Nikon D50 + Nikkor 18-55/3.5-5.6 + Nikkor 50/1.8 + Tamron 70-300/4-5.6 + Nikon SB-20
    www.tordek.ovh.org <== PhotoBlog

  2. #2

    Domyślnie

    Możesz jeszcze spróbować jakiegoś zwykłego pilota od TV,mniej wydasz,tylko nie każdy pilot od TV bedzie działał.A ten w linku pilot jak najbardziej pasuje do D50.
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leon13th
    Możesz jeszcze spróbować jakiegoś zwykłego pilota od TV
    <lol>

    a może ktoś doradzić jaki pilot będzie zdatny do D50 ?
    coś co by mi zmniejszyło zakres poszukiwan :>
    TOTALNY AMATOR with...
    Nikon D50 + Nikkor 18-55/3.5-5.6 + Nikkor 50/1.8 + Tamron 70-300/4-5.6 + Nikon SB-20
    www.tordek.ovh.org <== PhotoBlog

  4. #4

    Domyślnie

    W Pstryku ML-L3 mają po 79 zł.
    Pozdrawiam
    Rafał


  5. #5

    Domyślnie

    Każdy pilot uniwersalny, któremu ustawisz kod 182 (Sanyo) lub 11323 (philipsa) musi wyzwolić migawkę. Pozatym na allgro co jakiś czas pokazują się wynalazki za połowę ceny oryginału.
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Heimdall
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Jasło&Kraków
    Posty
    52

    Domyślnie

    ja mam taki wynalazek za 49 zł i działa nawet do kilku centymerów jak stoisz za aparatem więc moge polecić
    D50 Nikkor 18-70 + N70-300G + Raynox DCR250 + 055PROB + 486RC2 + Pilocik

  7. #7

    Domyślnie

    ok, znalazłem kilka

    dzieki za pomoc
    TOTALNY AMATOR with...
    Nikon D50 + Nikkor 18-55/3.5-5.6 + Nikkor 50/1.8 + Tamron 70-300/4-5.6 + Nikon SB-20
    www.tordek.ovh.org <== PhotoBlog

  8. #8

    Domyślnie

    ten pilot tez dziala z nikonami a cena jest smieszna

    programowac na SANYO

  9. #9

    Domyślnie

    madburn próbowałeś, masz, czy strzelasz?
    Bo sam szukam taniej alternatywy dla ML-L3, a jak to cudo będzie działało to bomba
    Dużo sprzętu, mało czasu

  10. #10

    Domyślnie

    info mam z innego forum foto - suzkalem tego pilota po mediamarkecie - niestety nie ma
    kupilem na ebay - wlasnie do mnie idzie - na allegro tez jak widac sa

    na dziale sprzedam jest ktos kto sprzdeaje pilota przelozonego do jakiejs puszki metalowej - 16 to nie pieniadz -ale orginal tez jest malutki - a uniwersalny pilot moze byc czasami poreczny

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •