Mnie się podoba jest oki
Pozdrawiam
Szukaj
Mnie się podoba jest oki
Pozdrawiam
Nikon D40
To ja może o zdjęciach, .... , zabawa głębia ostrości -> i o to chodzi ! Fajne. A tego "drugiego" troszkę za dużo - jak dla mnie.
Pozdrawiam, Grzegorz.
Bardzo miłe dla oka zdjęcie, podoba się
Co do winiet, to ja też jestem za![]()
Skontaktuj się z nami