przestańcie sie przepraszać... to, że inny ma inne spojżenie na fotę jest jak najbardziej naturalne i wręcz wskazane, masakra byłaby dopiero wtedy, gdyby wszystkim pasowało dokładnie to samo, na dodatek w związku z tym robiliby podobnie
ja krytykę przyjmuję, rozumiem to, że można byłoby inaczej te stópki ułożyć, zresztą jak w każdej niemalże focie i tu zapewne kilka elementów można zmienić...i wielu właśnie by tak zrobiłoby na moim miejscu...ale wtedy już byłaby to ich fota
Ja zresztą też nie mam patentu na nieomylność i z ogromnym zainteresowaniem czytam szczególnie te negatywne komentarze.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami