Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1

    Domyślnie D700 i IR - problem

    czy to sama matryca czy filtr IR jest " nierówno położony/gesty (czy jak to tam nazwac)"

    podejrzewam ze jak spytam sie serwisu to odpowiedz a ze aparat nie pracuje w tym przypadku w przewidzianych przez producenta warunkach (i beda mieli racje)

    http://www.pbase.com/fafniak/image/111828375

  2. #2

    Domyślnie

    Ale o co dokładnie chodzi? O to, że w środku jaśniej? Hot-spot?
    pozdrawiam
    Artur

  3. #3

    Domyślnie

    w srodku nie jest jasniej tylko inna barwa - na innym zdjeciu mam wlasciwie niebieski pasek...

    http://www.pbase.com/fafniak/image/111828632

  4. #4

    Domyślnie

    Na mój gust to hotspot... i to chyba jest kwestia obiektywu.

  5. #5

    Domyślnie

    czyli 2 szkiel....?

    jestem kompletny lajkonik jesli chodzi o IR ....
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 27-04-2009 o 16:17

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    czyli 2 szkiel....?
    No a czemu nie? Poszukaj w sieci, gdzieś jest lista obiektywów które się nadaje do IR a które nie(linki były i tu na forum podawane)
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #7

    Domyślnie

    aaaa to bardzo dziekuje - ide szukac w takim razie

  8. #8

    Domyślnie

    a jaki filtr?
    pozdrawiam
    Artur

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    a czy to nie zalezy bardziej od czasu naswietlania?
    nakrylem aparat czarna szmata - pomoglo w duzym stopniu - rozumiem ze jest to dodatkowa specyfika D700 (ciagniecie niebieskiego kanalu 9 tak jak od punktowych swiatel na wysokich czulosciach)(chodzi mi o tel linie ktore sa ledwo widoczne na miniaturach ale na pelnym obrazku dosc wyraznie je widac
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 27-04-2009 o 17:02

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •