Przy obecnych cenach- D70S.
Szukaj
tak jak ty mialem d50 ale zamienilem na d70. jeżeli chodzi o różnice to tylko na plus: ergonomia, podświetlany wyświetlacz, ma lepszego kita -pomyśl nad tym, jezeli chodzi o szum to także robię w rawach więc to nieistotne, ale nawet w jpegach nie zauważam różnic. d70-tkę mogę tylko szczerze polecić, to bardzo dobry sprzęt. a szumowobów to ja mam w d.... Pozdrawiam i życze udanych klapnięć
Skontaktuj się z nami