Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 72 z 72
  1. #71

    Domyślnie

    Przy obecnych cenach- D70S.

  2. #72

    Domyślnie

    tak jak ty mialem d50 ale zamienilem na d70. jeżeli chodzi o różnice to tylko na plus: ergonomia, podświetlany wyświetlacz, ma lepszego kita -pomyśl nad tym, jezeli chodzi o szum to także robię w rawach więc to nieistotne, ale nawet w jpegach nie zauważam różnic. d70-tkę mogę tylko szczerze polecić, to bardzo dobry sprzęt. a szumowobów to ja mam w d.... Pozdrawiam i życze udanych klapnięć

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •