Dzięki Kundzior
Dzięki bardzo za wszystkie pomocne odpowiedzi. Zastanawiałam się nad D50 i D70 a tu nagle wyszło,że będzie D80 (yuppi).
Myślę,że temat jest chyba już do zamknięcia ale może jeszcze ktoś ma coś do powiedzenia w tej sprawie. Może temat będzie pomocny też innym
tnx
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami