Nio zlotarybka ciekawa jestem gdzie kupilas tak taniusio ten aparat? Wiem ze np w fotobasi jest tanio ale tam to daja czesto gwarancje europejska i kserowana instrukcje (tak slyszalam ) hehe. Pojechałam do sklepu "pomacać" nikonki D50 D70s i D80 i musze przyznać,że to właśnie D50 najbardziej mi przypasował a to chyba ważne,żeby aparat mi dobrze leżał w ręce a jeśli do tego robi jeszcze dobre zdjęcia w automacie to chyba też idzie na plus. Wiadomo, że w lustrzance to raczej tylko manual ale czemu miałby nie być dobry też tryb auto. W nikonku D80 zdziwiło mnie to,że ma bardzo słabej jakości wizjer, D50 ma sto razy lepszy
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami