Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
  1. #11

    Domyślnie

    i ja wczoraj robilem pierwszy slubik na stalkach. Praktycznie caly czas zapieta mialem 50, w kosciele czasem 17-35. Na zabawie na zmiane 50 z 35 i kilka zdjec na 17mm. Poki co mi wystarcza, ale chyba trzeba zaczac zbierac kase na 85/1.4...

  2. #12

    Domyślnie

    Wczoraj jak zazwyczaj czyli cyrka 80% kadrów na 35mm, trochę 50mm, trochę zoomem, ale tylko tam gdzie na prawdę szeroko trzeba było ogarnąć. Dosłownie klika-kilkanaście kadrów 85mm. 35mm to genialna ogniskowa praktycznie do wszystkiego.
    Problemu z przepinaniem szkieł nie zauważam.
    Slon jak tamron 17-35 w boju się spisywał ?
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 27-04-2009 o 09:57
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #13

    Domyślnie

    AF bezbledny, szybki i pewny. Na pierwszy rzut oka obrazek calkiem ladny i ostry (przymykalem do f4-5.6), ale wiecej nie powiem, bo komp mi padl i musze siedziec na laptopie, a na tym lipnym wyswietlaczu nic nie widac...

  4. #14

    Domyślnie

    Ach te stałki...Byłem na weselu mojej kuzynki i zabrałem ze sobą 18-105Vr i 50/1.8
    Oczywiście był fotograf więc nie musiałem się martwić.Podpiętego miałem zooma,bo dla 50 za blisko.
    Miałem juz na liczniku sporo fotek i zachciało mi sie przywrócić ustawienia fabryczne....i wcisnąłem guzik Format System..i się zdziwiłem karta pusta.
    ALE DO RZECZY.Fotograf to spoko koleś kilka wskazówek odczepiłem zoooma i koleśmi pożyczył 50/1.4.Niby taka sama ogniskowa,niby to nie duża różnica 1,4 a 1,8.Ale już do końca imprezki już go nie odczepiałem.
    Trzeba było troszeczke się postarać.Ale jestem zadowolony,że pierwsze fotki poszły do kosza.
    Szloser dzięki za szkiełko.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  5. #15

    Domyślnie

    jak ktoś pyta o sprzęt na ślub to nic tylko zestaw 24-70 i 70-700VR a tu się okazuje, że 2 stałki wystarczą

  6. #16

    Domyślnie

    Eeee... ja może tak amatorsko się w to "bawiłem" ale zawsze stałkami. Pierwszy ślub 50... za wąsko, następnym razem doszła 35... A przy kolejnym 85
    I spoko daje radę
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #17

    Domyślnie

    Odejdę trochę od tematu. Jak dajecie sobie radę z żonglerką aparatów? Dla mnie zmiana to ciągła walka z paskiem, tego który akurat nie jest mi potrzebny. Tak se wykombinowałem, że na następną robotę wprowadzę małą modyfikację. Jeden zestaw klasycznie na pasku, a drugi na odpowiedniku rapid r-strap.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  8. #18

    Domyślnie

    Ja mam jeden na szyi, a drugi wisi na ramieniu Ale to bardziej w kosciele. Na weselu nie ma takie presji czasu wiec spokojnie mozna zmieniac szkło.
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Jeden zestaw klasycznie na pasku, a drugi na odpowiedniku rapid r-strap.
    A co to ?
    A w temacie to u mnie jeden na brzuchu drugi na plecach żeby się nie obijały w lewej ręce bracket, a prawej wężyk spustowy o tego co na plecach Koniecznie buty trza woskiem od spodu natrzeć wtedy szybko się obroty robić i CYK raz tyłem raz przodem
    Generalnie to z tymi paskami upierdliwa sprawa, udusić się można normalnie. Kupiłem ostatnio takiego neoprena MATIN profilowanego to chociaż body te na brzuchu za mocno mi go nie obija.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 27-04-2009 o 17:56
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    A co to ?
    http://www.blackrapid.com/video/intro.php
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •