Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77

Wątek: matówka D700

  1. #71

    Domyślnie

    a jeszcze jedno pytanie, patrząc na zdjęcia tej matówki to poza środkiem jest ona "matowa" czy tak jest? czy tylko tak na zdjęciu wygląda? Tzn czy obszar poza centrum jest widoczny czy tylko klin w środku?

  2. #72

    Domyślnie

    Obszar poza środkiem jest bardzo delikatnie matowy, ale tylko jak obraz jest nieostry. Generalnie widać wszystko przez całą matówkę. Fakt, jest trochę ciemniejsza, niż oryginał.

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez life Zobacz posta
    a jeszcze jedno pytanie, patrząc na zdjęcia tej matówki to poza środkiem jest ona "matowa" czy tak jest? czy tylko tak na zdjęciu wygląda? Tzn czy obszar poza centrum jest widoczny czy tylko klin w środku?
    jak sama nazwa wskazuje matówka jest matowa
    każda matówka jest taka...
    Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor

  4. #74

    Domyślnie

    Wracając do czyszczenia matówki - chciałem zdmuchnąć jakiś tam większy pyłek z matówki, ale kilka sekund wcześniej mój syn zdążył wsadzić kocówkę gruszki do swojej paszczy (a prosiłem, żeby tylko mi gruszkę podał). Efekt był taki, że zasyfiłem matówkę jakimś syfem. Patyczki i spirytus czda w zupełności wystarczyły. Tzn coś tam zostało, ale raczej nie powinno drażnić. Wcześniej sprawdziłem ten sposób na pentaxie lv, który matówkę miał zasyfioną wręcz wzorcowo. CZDA szybko paruje i raczej chyba nie uszkadza tworzywa matówki.

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Pozostaje telefon do serwisu...
    Nie, nie.. Kolega o matówce w aparacie pisał.

    [Przepraszam, musiałem ]
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 251kris Zobacz posta
    http://cgi.ebay.pl/Double-45-Focusin...item4cecec983c

    Za nieacałe 60 zł z dostawą grzech nie kupić, zwłaszcza do Samiego i D200
    Ech...dlaczego w zeszłym roku jak męczyłem się z samyangiem 85 na d300 nikt mi takiego linka nie podesłał. Szkoda
    Trochę tego...trochę tamtego...

  7. #77

    Domyślnie

    A gdzie kupić oryginalna matówkę? Nie mogę znaleźć linka :/
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •