...Moim zdaniem przynajmniej drugie zdjęcie było robione z za krótkim czasem...w stosunku do ogniskowej
Żeby powiedzieć coś więcej potrzeba więcej info a tych w zdjęciu brak...
Może było ustawione AF-C...co przy zdjęciach statycznych jest błędem...Pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami