Nie, to nie jest chore. Chore jest to, że nie posiadasz zbyt wiele wiedzy fotograficznej (przejrzałem kilka Twoich wątków), wcinasz się w czyjś wątek z zupełnie innym problemem, i masz do wszystkich pretensje. Trochę poczytaj, pomyśl, a potem zadawaj pytania.
Jak wyżej - nie masz pojęcia do czego to służy, używasz niewłaściwie i zwalasz winę na aparat...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami