Ja zauważyłem kilka niedogodności.
1. Trocha spadła wygoda pracy z 17-55 w poziomych kadrach z racji na blisko umieszczony (bezpośrednio przy body) pierścień ogniskowania,
2. Wewnętrzne pokrętło czasami nie trybi (tak co dziesiąty skok), moim zdaniem kwestia dotarcia,
3. Bardzo mało miejsca w torbie
Na plus:
Pionowe kadry, mega wygodniej niż bez gripa.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami