Szukaj
Jako że poruszany był tutaj również temat F90x mam takie oto pytanie do użytkowników tego modelu:
- czy u Was na zewnętrznym wyświetlaczu w przypadku braku filmu w komorze jest ikonka pokazująca, że jest załadowany film? u mnie tak jest mimo, że film nie włożony.
D200, F4e, N24/2.8Ais, 35/2Ais, N50/1.2 Ais, N105/2.5 AI, N85/1.8, T17-50/2.8
Olympus Xa, Yashica Mat 124G
Ernemann 13x18 (1905-1912?)
D200, F4e, N24/2.8Ais, 35/2Ais, N50/1.2 Ais, N105/2.5 AI, N85/1.8, T17-50/2.8
Olympus Xa, Yashica Mat 124G
Ernemann 13x18 (1905-1912?)
Nie do końca rozumiem Twój problem.
Gdy nie ma w środku filmu - powinna pokazać się ikonka filmu i E na liczniku zdjęć.
Gdy film jest w środku - ikonka filmu i ilość naświetlonych zdjęć.
Chyba że mi pamięć nawala.
And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.
Ostatnio edytowane przez Shah ; 27-03-2008 o 20:55
D200, F4e, N24/2.8Ais, 35/2Ais, N50/1.2 Ais, N105/2.5 AI, N85/1.8, T17-50/2.8
Olympus Xa, Yashica Mat 124G
Ernemann 13x18 (1905-1912?)
ale jak nie podaje ilosci zdjec, to chyba po tym wiesz z nie ma filmu. poza tym w tyłu w klapie masz okienko i widzisz ze nie ma filmu.
a ta ikona musi być, bo ona przypomina, ze to aparat na film, który musisz załadować. Takie info dla ludzi cyfrowego pokolenia.
"Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."
D200, F4e, N24/2.8Ais, 35/2Ais, N50/1.2 Ais, N105/2.5 AI, N85/1.8, T17-50/2.8
Olympus Xa, Yashica Mat 124G
Ernemann 13x18 (1905-1912?)
w moim aparacie nie ma ikonki jak nie ma filmu...koniec i basta...
odswiezam...mam wrazenie ze matówka w 90x jest super jasna...czy w f100 jest taka sama czy lepsza? bo ja lubie widziec co robie...hehe![]()
Skontaktuj się z nami