fakt, on wyszedł w 99, ja pewnie miałem od 2000, a sprzedałem w 2006. No to 6 lat. A zdjecia na nim robiłem intensywnie przez 4 lata, bo gdzieś od 2004 leżał.
Ale to wystarczy by mieć jakąś (b.dobrą) opinię o body.
Za to własne F5 miałem tylko 3 dni!ale zawsze coś. Mogę powiedzieć - też miałem
![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami