F100 czy F5??
No wiec na temat zalet F100 mozesz sie naczytac w powyzszych postach. I wszystkie mowia najprawdziwsza prawde.
Wydaje sie ze wybor jest raczej prosty.
Ale gdybym ja stanal przed takim wyborem to wybralbym F5. Dlaczego?
To bardzo proste - bo to F5![]()
Zdjecia na pewno obydwa potrafia zrobic swietne, obydwa sa niezawodne itp.
Ale jak masz F5 to juz nic wiecej nie trzeba - juz jestes tam - dotarles na kraniec (F6 to delikatna ewolucja nic wyrazna poprawa). Przynajmniej nie bedziesz zadawal sobie pytan:
a moze jednak lepiej bylo wziasc F5?
Pozdrawiam
Rafal
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami