W zasadzie to prawie trafiłeś. Najważniejsza dla mnie jest trwałość i szczelność korpusu. Mam rozumieć, iz korpus 100tki ustępuje w tym względzie F5?!Zamieszczone przez krzysztof jot
iczek napisał:
Pomiar w F5 jest zdecydowanie pewniejszy - szczególnie przy slajdach się to przyda.
Pewniejszy, jak rozumiem w zróżnicowanych warunkach?! W jakich warunkach pomiar z F5 wykazuje przewagę nad tym z F100? Przy analogach pracuje obecnie tylko na diapozytywach, wiec sprawa ta jest dla mnie najistotniejsza (no, na drugim miejscu po trwałości korpusu)
Bogdanie, chodzi o to iż obecnie różnica w cenie tych dwóch wspaniałych aparatów jest tak nieznaczna, iż nie wystarczyła by chyba nawet na zakup 50-tki (która i tak już mam)
Dlatego też wolny od troski o stronę finansową, staram sie wybrać lepszego z nich
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami