Szukaj
Wrony w garniturach....
A cóż to za prześwity ?
Interesujące.
MarcinWilk
słonko sie chce przebic przez chmury hmmm cudny widok 6+
Nikon D70s /18-70/Tamron 55-200/ SB-600/
Chmury deszczowe, padający deszcz i słonko dość nisko![]()
Wrony w garniturach....
bardzo oryginalnie! podoba mi się
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
zjawiskowe... chyba najlepsze określenie![]()
____________________
Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
www.stefanolszak.pl
No wiedziałem, że coś będzie ciekawego z tego wyjazdu jak mi Piortek (Schabik) mówił, że byłeś z nimi![]()
A może coś suwakami poruszać? IMO za ciemno, a widok rzeczywiście zjawiskowy.
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
Skontaktuj się z nami