Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Beskid Żywiecki

    Kadr z Beskidu Żywieckiego
    Widok z Pilska uwieczniony 18.04.2009 r.
    Wrony w garniturach....

  2. #2

    Domyślnie

    A cóż to za prześwity ?
    Interesujące.
    MarcinWilk

  3. #3

    Domyślnie

    słonko sie chce przebic przez chmury hmmm cudny widok 6+
    Nikon D70s /18-70/Tamron 55-200/ SB-600/

  4. #4

    Domyślnie

    Chmury deszczowe, padający deszcz i słonko dość nisko
    Wrony w garniturach....

  5. #5

    Domyślnie

    bardzo oryginalnie! podoba mi się

  6. #6

    Domyślnie

    zjawiskowe... chyba najlepsze określenie
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  7. #7

    Domyślnie

    No wiedziałem, że coś będzie ciekawego z tego wyjazdu jak mi Piortek (Schabik) mówił, że byłeś z nimi

  8. #8

    Domyślnie

    Fajne, podoba mi się

  9. #9

    Domyślnie

    fajne
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  10. #10

    Domyślnie

    A może coś suwakami poruszać? IMO za ciemno, a widok rzeczywiście zjawiskowy.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •