Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Pierwiosnek

  1. #11

    Domyślnie

    klasa fotki ... to napewno dzieki tej przypilowanej przeslonie :P

    otwierajac temat myslalem ze bedzie kwiatuszek
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biker karlos Zobacz posta
    klasa fotki ... to napewno dzieki tej przypilowanej przeslonie :P

    otwierajac temat myslalem ze bedzie kwiatuszek
    A to jest jakiś kwiat co się nazywa pierwiosnek?
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

  3. #13
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biker karlos Zobacz posta
    Dobrze wiedzieć. Ja z botaniki jestem noga.
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •