Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Na zimno

  1. #1

    Domyślnie Na zimno

    Nikon - trochę sprzętu, brak talentu

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie, za zimno. Ale kadr klarowny, wręcz sterylny. Dominanta niestety zjadła pomysł i efekt. Pozdrawiam, Grzegorz.
    Pozdrawiam, Grzegorz.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam wrażenie lekkiej nieostrości... Ale głowy nie dam W pozostałym zakresie skłaniam się ku opinii przedmówcy.
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  4. #4

    Domyślnie

    tez mi sie wydaje troszke nieostre...
    sprzet jest, masa checi i zapalu.

  5. #5

    Domyślnie

    Poruszone raczej...
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję Wam bardzo za opinie. Co do ostrości, to celowana na "słup" mostu. Odbicie w wodzie daje nieostry obraz, bo woda lekko falowała - a czas 1s.
    Pozdrawiam
    Nikon - trochę sprzętu, brak talentu

  7. #7
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    ale mi się wydaje że całe foto lekko nieostre , odbicie swoją drogą :P
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •