Szukaj
Nikon - trochę sprzętu, brak talentu
Dla mnie, za zimno. Ale kadr klarowny, wręcz sterylny. Dominanta niestety zjadła pomysł i efekt. Pozdrawiam, Grzegorz.
Pozdrawiam, Grzegorz.
Ja mam wrażenie lekkiej nieostrości... Ale głowy nie damW pozostałym zakresie skłaniam się ku opinii przedmówcy.
"Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry PratchettPozdrawiam! Jacek
tez mi sie wydaje troszke nieostre...
sprzet jest, masa checi i zapalu.
Poruszone raczej...
Dziękuję Wam bardzo za opinie. Co do ostrości, to celowana na "słup" mostu. Odbicie w wodzie daje nieostry obraz, bo woda lekko falowała - a czas 1s.
Pozdrawiam
Nikon - trochę sprzętu, brak talentu
ale mi się wydaje że całe foto lekko nieostre , odbicie swoją drogą :P
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Skontaktuj się z nami