Taki kawałek Polski...
Szukaj
Taki kawałek Polski...
Piękne, bardzo dobre zdjecie
pozdrawiam S
Klimatycze, bardzo się podoba
Czarny Rycerz zawsze zwycięża !
eleganckie
długo czekałeś na ten wóz ?![]()
Elegancko !Wróć tam raz jeszcze przy bardziej miękkim świetle kiedyś.
Co gorsze nie za bardzo kojarzę miejsce ;')
Fajny kadr. Mam wrażenie, że dołem troche blado.
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
Skontaktuj się z nami