Witam wszystkich
Po zakupie Sigmy i z zamiarem zakupu lampy potrzebuję teraz większej torby.
Idea jest taka: będę tam chciał włożyć D80 z Sigmą 70-300, Nikkorem 18-55 i lampą, może jeszcze jakaś stałka, ale krótka.
Widziałem kilka modeli toreb Naneu Pro, Lowepro, Hama. Znam te firmy, wiem, że warto, ale ich ceny teraz piekielnie skoczyły do góry.
Dlatego moje pytanie: co możecie mi polecić? Chodzi mi głównie o firmy, niekoniecznie konkretne modele.
Na Ceneo jest ich kilkadziesiąt (firm) w różnych cenach, a chciałbym mieć jeszcze jakiś wybór oprócz w/w.
Pozdrawiam![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami