Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Justyna - spacerowo

    Pstryki z pierwszego w tym sezonie spaceru w Botaniku.
    Opinie i uwagi mile widziane.

    1.
    By austin110, shot with NIKON D700 at 2009-04-16

    2.
    By austin110, shot with NIKON D700 at 2009-04-16

    3.
    By austin110, shot with NIKON D700 at 2009-04-16

    4.
    By austin110, shot with NIKON D700 at 2009-04-16

    5.
    By austin110, shot with NIKON D700 at 2009-04-16

    6.
    By austin110, shot with NIKON D700 at 2009-04-16

    7.
    By austin110, shot with NIKON D700 at 2009-04-16

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    194

    Domyślnie

    Najbardziej podoba się nr 3

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zurek17 Zobacz posta
    Najbardziej podoba się nr 3
    przytaknę...
    D90 + N18-105VR + SDV - 10 | Canon 50D + C17-85 + Sherpa 250R
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar heniek85
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Borek Strzeliński
    Posty
    87

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zurek17 Zobacz posta
    Najbardziej podoba się nr 3
    i jeszcze nr 6
    aparat, obiektyw, lampa ... c.d.n.
    http://www.jlukasz.flog.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Według mnie najkorzystniej na szósteczce modelka wyszła.

  6. #6

    Domyślnie

    ja też zdecydowanie za 6 tylko nieco szerzej więcej prawej i dołu bym dał (bez przycięcia dłoni i włosów)
    4 też mnie zatrzymuje (ta alejka w tle mnie rozprasza) ale jeśli SPACEROWO to 4 jest bardziej spacerowa niż pozostałe
    Z punktu widzenia jutra na dzień dzisiejszy patrzycie z wczoraj

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o mnie to 3ka

    Pozdrawiam.
    Nikon System

  8. #8

    Domyślnie

    zurek17, adasb82, heniek85, mOSAd, gebels, fumio… dzięki wielkie za opinie

    Cytat Zamieszczone przez gebels Zobacz posta
    4 też mnie zatrzymuje (ta alejka w tle mnie rozprasza) ale jeśli SPACEROWO to 4 jest bardziej spacerowa niż pozostałe
    Tak tylko w gwoli wyjaśnienia... To w tle, to nie jest alejka, tylko staw o dość specyficznym kolorze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •