Aby wykorzystać zalety przestrzeni AdobeRGB trzeba mieć dostęp do naprawdę kozackiej drukarki, monitora i robić przy tym zdjęcia o czystych i piekielnie wysyconych barwach - przy czym i tak lepiej wtedy przejść na Prophoto. W przypadku typowych zdjęć z minilabu (oczywiście musi to być dobry minilab z fachowym zarządzaniem barwą) jeśli uda nam się dopatrzyć jakiekolwiek różnic to i tak święto, a tak czy owak będą to różnice aptekarskie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami