Witajcie,
mam pytanie techniczne dotyczące apartatu pentax 67II; czy ktoś z grupowiczów zna przypadek zablokowania naciągu migawki w tym aparacie? Tydzień temu zablokwałem aparat podczas zmieniania obiektywu i nie mogę naciągnąć migawki...
Sorki za pytanie niezwiązane z wielkim "N", ale liczę na pomoc ze strony "nikonowców"
pzdr
Marty0007
NF9 FMC
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami