Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Adapter szpiegowski

    Witam Całą Nikonowską Brać
    Pytanko proste.Szukałem na forum,ale jakoś nie zauważyłem takiego postu.
    Widziałem ostatnio na jakiejś stronce jak się to je,czyli ADAPTER SZPIEGOWSKI
    Sprawdziłem na allegro

    http://allegro.pl/item595619564_adap..._warszawa.html

    Cena szału nie robi i może warto taki duperel kupić.Jednak pytanie do Was czy ktoś
    już tego używał?Jak z jakością zdjęć z użyciem tego duperela?
    Będę wdzięczny za podpowiedz


    Pozdrowionka

  2. #2

    Domyślnie

    a feee to niesportowe....

  3. #3

    Domyślnie

    a gratis jak kupisz dwa i je połączysz to możesz focić na wprost!!! REWELKA!

  4. #4

    Domyślnie

    albo i samego siebie można sfocić - tak że się nawet nie wie kiedy - taki szpiegowski trick

  5. #5

    Domyślnie

    Jeżeli pytasz o jakość to wg mnie takie lusterko nie ma prawa oferować dobrej jakości
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  6. #6

    Domyślnie

    Miałem takie coś... Lustro, przynajmniej u mnie, było powlekane z zewnątrz a nie od spodu szkła. Daje to dość dobrą jakość. Denerwujący jest gwint, bo trzeba bawić się w przejściówki jak ktoś ma kilka obiektywów o różnych średnicach. Ogólnie to ani razu nie użyłem i sprzedałem.

    Poza tym jest też kwestia stylu... Jak nie masz takiego lusterka i robisz zdjęcia z ukrycia to czujesz się jak myśliwy, jak rasowy szpieg. Jak jednak wyskakujesz z takim lusterkiem to czujesz się jak rasowy pedofil

    No ale z drugiej strony kasa niewielka, więc można sobie kupić. ot tak...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Jędrak Zobacz posta
    Poza tym jest też kwestia stylu... Jak nie masz takiego lusterka i robisz zdjęcia z ukrycia to czujesz się jak myśliwy, jak rasowy szpieg. Jak jednak wyskakujesz z takim lusterkiem to czujesz się jak rasowy pedofil
    Hahahaha Czyścisz mi monitor...
    Nota bene to już bylo
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  8. #8

    Domyślnie

    Podziękowania za opinie Kolegów.
    Myślę,że rzeczywiście brak dobrego smaku temu duperelowi.Tym bardziej że jakoś takiej
    fotki może być niezadowalająca.
    Tak więc pomysł zakupu owego duperela zmarł śmiercią naturalną.
    Dzięki za opinie....
    NIKON D80 N 35mm 1,8G MD80
    Moje byłe NIKON F-50 D-50 D-70 D-70S
    Mój pierwszy kolega AMI.Moja pierwsza koleżanka CMIENA m8.Mój pierwszy kumpel ZENITH

  9. #9

    Domyślnie

    z trzeciej strony lepiej te 79 zł przepić, jak ktoś nie pije oddać na biedne dzieci. Dobre to dla paparazzi tudzież innych miernot, nie ma nic wspólnego ze streetem i pokrewnymi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •