Witam Całą Nikonowską Brać
Pytanko proste.Szukałem na forum,ale jakoś nie zauważyłem takiego postu.
Widziałem ostatnio na jakiejś stronce jak się to je,czyli ADAPTER SZPIEGOWSKI
Sprawdziłem na allegro
http://allegro.pl/item595619564_adap..._warszawa.html
Cena szału nie robi i może warto taki duperel kupić.Jednak pytanie do Was czy ktoś
już tego używał?Jak z jakością zdjęć z użyciem tego duperela?
Będę wdzięczny za podpowiedz
Pozdrowionka
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami