Witam!
mam takie pewnie dla wiekszkości głupie pytanie ale mnie nurtuje....
chcę kupić kartę do mojego nikosia... mam teraz Sandiska Extreme 3 - 4GB i to jest OK
chcę coś wielkopojemnościowego i mam dylemat bo w tej samej cenie - jakieś 180PLN można dostać:
Sandisk extreme3 8GB i Ultra 2 16GB

i teraz moje pytanie czu ultra 2 15mb, class 2) jest na tyle wolniejsza od extreme 3 (20mb, class 6) (użytkowanie wycieczka, RAW, raczej bez serii) czy odczuję to podczas focenia?? no i ta klasa co oznacza tutaj jest (chyba) 2 a tutaj 6.... co lepiej kupić wolniej a więcej, czy szybciej a mniej??

pozdrawiam serdecznie