Hej, zaczyna mi brakować "nocnej podpórki" do Pentacona. Aparat jest ciężki, a dodatkowo klapie wielkim lustrem, więc potrzeba będzie czegoś naprawdę stabilnego. Tu pojawia się problem, otóż mam do wydania nie więcej niż 350zl, co niewątpliwie wystarczy na dobrej jakości statyw do cyfry...ale czy też do Psix'a? Myślę sobie, że taki statyw będzie można dodatkowo dociążyć...tylko jak zniesie taki trud np. polecana w tej cenie Sherpa...? A może jakiś stary ruski statyw z blachy czołgowej heh, doradźcie coś...![]()
PS. to co prawda nie Nikon, ale liczę na cenne rady posiadaczy starych, ciężkich analogów![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami