Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: ***

  1. #1

    Domyślnie ***

    F16, ISO 200, 10mm, 30 sekund, nikon D50 + sigma 10-20 + heliopan 3.0


    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  2. #2

    Domyślnie

    Powiem że niezłe ! robi taki fajny klimat .
    D40 + 18-55 VR , Tamron AF 70-300 mm f/4-5.6 Di LD Macro + inne pomysły

    http://pgf.rzeszow.pl/ http://forum.nikon.org.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Czy ten kadr nie byłby lepszy w poziomie ? no ale ja amator jestem i się nie znam.
    “Na wiosnę jak co roku miliony amatorów fotografii wychodzą z domu by powtarzać wciąż te same, nudne ujęcia Zapytani, po co to robią, zwykle nie potrafią wskazać powodu”

  4. #4
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez winterfresh74 Zobacz posta
    Czy ten kadr nie byłby lepszy w poziomie ? no ale ja amator jestem i się nie znam.
    Chyba nie bo by rozne niepotrzebne bzdety do kadru weszly. Pion dodatkowo podkresla efekt monumentalizmu tej ladowarki (ale ja tez tylko amator jestem)

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blase.g Zobacz posta
    Chyba nie bo by rozne niepotrzebne bzdety do kadru weszly. Pion dodatkowo podkresla efekt monumentalizmu tej ladowarki (ale ja tez tylko amator jestem)
    No pewnie masz rację, ale mi jakoś jednak widzi się to tak:

    10mm pierwszy plan to łycha (chyba tak się to nazywa) uchwycone lekko pod kątem tak co by można jeszcze zobaczyć koła. Wszystko z żabiej perspektywy, żeby jak najmniej było asfaltu.

    Nie wiem jakie było otoczenie, ale może z drugiej strony było inne tło. Do tego następnie spychacz lekko wyeksponowany błyskiem a tło ciemniejsze, o ile tak się da?

    p.s. to tylko takie moje myśli a nie krytyka
    “Na wiosnę jak co roku miliony amatorów fotografii wychodzą z domu by powtarzać wciąż te same, nudne ujęcia Zapytani, po co to robią, zwykle nie potrafią wskazać powodu”

  6. #6

    Domyślnie

    Proszę bardzo, maszyneria z drugiej strony i w innym kadrze


    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  7. #7
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    E. Dla mnie 2. za ciemne. Przy zdjeciach sprawnych maszyn wole kolor. Jakies zlomy lub zabytki techniki moglyby w odcieniach szarosci sie prezentowac.
    Co to za ciemny, skosny pasek na prawo od lyzki, od bydynku wchodzacy na plac?

  8. #8

    Domyślnie

    Coś tam wylazło, właśnie poprawiłem

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  9. #9

    Domyślnie

    o dokładnie o czymś podobnym myślałem tylko w kolorze a może nawet bardziej w takim rdzawym

    Jak dla mnie 2 lepsza.

    ale chyba nie wracałeś tam specjalnie ???
    “Na wiosnę jak co roku miliony amatorów fotografii wychodzą z domu by powtarzać wciąż te same, nudne ujęcia Zapytani, po co to robią, zwykle nie potrafią wskazać powodu”

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez winterfresh74 Zobacz posta
    o dokładnie o czymś podobnym myślałem tylko w kolorze a może nawet bardziej w takim rdzawym

    Jak dla mnie 2 lepsza.

    ale chyba nie wracałeś tam specjalnie ???
    Nie, pracuję obok i w każdym momencie mogę wyskoczyć na takie zdjęcia

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •