Witam, chcialbym dowiedziec sie jakie ustawienia w tej puszce (D40) macie przewaznie ustawione - wbrew pozorom troche tam opcji mozna pozmieniacOczywiscie wiem ze wszystko zalezy od miejsca,pogody, pory dnia itd itp i wiele ustawien zmienia sie na biezaco. Jednak wiem ze niektorzy maja ustawione "kolorki" wg swoich upodoban i czesto duzo foty na tym zyskuja. Jesli mozecie napiszcie jaki macie taki standardowy zestawik na rozne okazje w ustawieniach np. optymalizacji zdjecia, kompensacji ekspozycji, komp. blysku, ewentualnie balansu bieli, iso itd itp. Oczywiscie to pytanie odnosi sie do focenia wrecz "odpustowego" czyli hurtowego
Sam mam takie sytuacje ze daje komus aparat no i przewaznie ten ktos cyka na auto. reszte sami wiecie jak sprawy sie tocza
Bardzo bylbym wdzieczny za podanie Waszych ustawien w tym temacie (szczegolnie zalezy mi na polu optymalizacja zdjecia bo zauwazylem ze latwo tam popsuc sobie efekt pracy ale tez sporo mozna "doprawic".
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami