Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: SZOK !@

  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Golakowa Szyja
    Posty
    244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszeg
    Kupiłem nowe body (rok temu) z zerowym przebiegiem prosto z hurtowni i miało przyklejonego syfa na filtrze.Było juz na forum o brudnych D50 od nowości.
    Mój jest made in Japan.Może choć na czystość ma to wpływ

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszeg
    W D200 zawsze musze odpinac szkło bo nie miesci sie w plecaku i (odpukać ) filterek czyściutki.
    A dekla nie używasz? Bo ja to bym cały czas myślał o tym, czy coś się do puszki nie sypie, albo co gorsza, wlewa!
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  4. #24

    Domyślnie

    dekielek jest zawsze na swoim miejscu.no nie odwazył bym sie bez. Zawsze najpierwndekiel na body potem na szkło

  5. #25

    Domyślnie

    -->anwas
    Skoro już o nowości kupowanych aparatów to ja dodam, że parę dni temu kupiłem kamerkę minidv w fotobasi. I co ? Qpa! Przyszedł jakiś egzemplarz demo: zawiązany dekielek na obiektywie, przypięta bataria, zeszmacone torebki i pudełka, rozwiązany kabelek. Odesłałem i czekam na nowy. Fotobasia ma u mnie krechę.
    GX-1S/DS2

  6. #26

    Domyślnie

    Nie czepiajcie się sprzedawców. To te koreańczyki mają brudne paluchy, jedzą przy składaniu części, łupież im leci do środka body.

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bob*
    Fotobasia ma u mnie krechę.
    Spróbuj u Fotokrysi
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  9. #29
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Golakowa Szyja
    Posty
    244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bob*
    -->anwas
    Skoro już o nowości kupowanych aparatów to ja dodam, że parę dni temu kupiłem kamerkę minidv w fotobasi. I co ? Qpa! Przyszedł jakiś egzemplarz demo: zawiązany dekielek na obiektywie, przypięta bataria, zeszmacone torebki i pudełka, rozwiązany kabelek. Odesłałem i czekam na nowy. Fotobasia ma u mnie krechę.
    Ale ja odbierałem aparat osobiście.Nie pozwoliłbym żeby ktoś mnie tak potraktował.Zapłaciłem kilka tys. i wiem że mam nietknięte.Co do Fotobasi-raz pozwoliłem sobie skuszony opiniami na Allegro kupić tam pewną rzecz.Też otrzymałem egzemplarz demo.Jestem tego pewien.TAK ZE UWAZAJCIE!!!!!Pózniejsze telefony nie mają sensu gdyż jest się traktowanym z góry.A Fotobasia ma wysokie noty nawet tu na forum Nikona.A wczoraj odebrałem Tamrona 17-50 z IMPRA /allegro/Pozwoliłem sobie zaryzykować.Swietny kontakt,obiektyw fabryka faktura VAT.Nie ma reguły.Myślę że w przypadku aparatów nie należy ryzykować.Podróż to jeden dzien i 60zł na bilet wycieczkowy w obie strony/w soboty/Autem się nie opłaca.

  10. #30

    Domyślnie

    To te koreańczyki mają brudne paluchy, jedzą przy składaniu części, łupież im leci do środka body
    niemieckie dowcipy o Polakach też cię bawią?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •