Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: brzydal

  1. #1

    Domyślnie brzydal

    Sezon się rozpoczyna, choć na razie znalazłem tylko takiego oto 'brzydala'

    1.


    2.
    FM2n, Mamiya RB67;

  2. #2

    Domyślnie

    no jest ich pełno , popracuj nad kadrem i światłem

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Ze światła nie jestem zadowolony, to były takie 'na szybko' pstryki - nie wziąłem nawet dyfuzora żadnego. Jakie rady w sprawie kadrowania?

    Dopiero zaczynam zabawę makro, 105 kupiłem raczej jako jasną stałkę 'made in japan' a makro to przy okazji
    FM2n, Mamiya RB67;

  4. #4

    Domyślnie

    np na 1 lewy górny róg -jest go za dużo , natomiast robal ma za ciasno pod sobą to mz

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  5. #5

    Domyślnie

    a ten?

    3.
    FM2n, Mamiya RB67;

  6. #6

    Domyślnie

    Tym razem prawgo za duzo i tak niefortunnie zaslonil tylek owada.No i kompoycyjnie leci w prawo.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •