Szukaj
no jest ich pełno , popracuj nad kadrem i światłem
Ze światła nie jestem zadowolony, to były takie 'na szybko' pstryki - nie wziąłem nawet dyfuzora żadnego. Jakie rady w sprawie kadrowania?
Dopiero zaczynam zabawę makro, 105 kupiłem raczej jako jasną stałkę 'made in japan' a makro to przy okazji![]()
FM2n, Mamiya RB67;
np na 1 lewy górny róg -jest go za dużo , natomiast robal ma za ciasno pod sobą to mz
a ten?
3.
FM2n, Mamiya RB67;
Tym razem prawgo za duzo i tak niefortunnie zaslonil tylek owada.No i kompoycyjnie leci w prawo.
Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
Nikon 1800 (s)
Skontaktuj się z nami